OMV Internet sitesi
Yakın

Lojistik Gücümüz

img_Logistics_power

OMV Enerji, Tehlikeli Madde Taşımacılığı’na uygun Uluslararası standartlardaki 70’i aşkın LNG tankerinden ve 150’yi aşkın sürücüden oluşan güçlü filosu ile Türkiye’nin her bölgesinde yer alan müşterilerine güvenli, tam zamanında, uygun kalite ve ihtiyaç duyulan miktarda LNG teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Verimli Lojistik Yönetimi ve Mutlu Müşteri

OMV Enerji, öngörüler ile talep planlama çalışmaları yaparak orta ve uzun vadeli lojistik ihtiyaçlarını belirlenmesi sayesinde, yılda 10 milyon kilometre yol kat ederek boru hattı olmayan noktalara doğal gazı dört mevsim en güvenli şekilde ulaştırır. Bu sayede ulaşılan Verimli Lojistik Yönetimine ilave olarak süreçlerini sürekli iyileştirerek müşterilere sunulan hizmet düzeyini arttırır ve LNG tedarik maliyetini düşürücü çalışmalar ile müşterilerine de avantaj sağlamayı hedefler.

Hedefimiz Sıfır Kaza

Sıfır kaza hedefi ile, Karayolları ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı Yönetmelikleri’nin tüm kuralları çerçevesinde; güvenli, çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde yürütülmesini sağlayıcı çalışmalar yapılmaktadır. Lojistik operasyonu yönetimindeki iyileştirmelere de odaklanarak, Hava ve Yol durumu tahminini dahi gözeterek, araçların güzergah ve hareket planlarının en verimli şekilde yapılmasını sağlar.

SEÇG politikamız gereği operasyonlarımız, sürücü dinlenme süreleri ve tankerlerin hız sınırlamaları gözetilerek, yeterli personel istihdamı sağlanması koşulu ile yürütülmektedir. Gerçekleşmiş sonuçları koruyabilmek ve daha iyi hale getirebilmek için OMV Enerji’nin yaptığı kontroller bağımsız kuruluşların düzenli denetimleri ile desteklenmektedir.

img_Onur

Onur İşçioğlu
Lojistik Müdürü

onur.iscioglu@omv.com
0 530 232 82 65