OMV Internet sitesi
Yakın

Fiyatlandırma Çözümleri

img_Pricing_solutions

Doğal gaz, günümüzde spot ticareti yapılan ve fiyatı arz ve talebe göre şekillenen bir emtia haline gelmiştir. Ülkemizde EPİAŞ'ın şemsiyesi altında Doğal Gaz Sürekli Ticaret Platformu'nun faaliyete girmesiyle esnek ve öngörülebilir fiyatlandırma çözümlerinin önemi artacaktır.

OMV Enerji, müşterilerine sürekli gelişen ve giderek hızlanan rekabet ortamında öngörülebilir ve şeffaf fiyatlandırma çözümleri sunmakta, güçlü sermaye yapısı ve müşteriye özgü risk yönetim modelleri ile müşterilerinin kendi sektörlerinde rekabetçi pozisyonlarını güçlendirmektedir. 

OMV Enerji, müşterilerinin iş modellerini, üretim planını ve tüketim taleplerindeki değişkenlikleri analiz ederek finansal modeller inşa etmekte ve ilgili müşteriye özgü fiyatlandırmalar yapmakta ve portföyündeki diğer müşterilerin yarattığı portföy kazanımlarını tüm müşterilerine faydalandırmaktadır. 

OMV Enerji, grup şirketlerinin üretim portföyünde bulunan veya uluslararası temasta olduğu diğer tedarikçilerle yeni doğal gaz anlaşmaları ve doğal gaz kaynak çeşitlendirmesi yaparak, iş modelleri için daha sürdürülebilir ve güvenli bir tedarik zinciri kurgulamaktadır.

OMV; petrol, doğal gaz, elektrik ve rafineri ürünleriyle 30 ülkede üretim, iletim ve ticaret alanlarında faaliyetlerine devam etmekte, farklı sektörlerde ve alanlarda kazandığı tecrübeler ile müşterilerine sinerji yaratmaktadır.

OMV, 2017 yılında yalnızca doğal gaz piyasasında, global alanda yaptığı 113 TWh’lik satış hacmiyle kısa ve uzun vadeli ve birçok farklı formülasyon ile kısa ve uzun vadeli fiyatlama tecrübesine sahiptir. OMV ayrıca, merkezi Viyana’da bulunan ve Avrupa’nın likit hub' larından birisi olan uluslararası anlaşmalarda da sıklıkla kullanılan Central European Gas Hub’ta (CEGH) %65’lik pay ile kurucu ortak konumundadır.

OMV Enerji, uluslararası satış ve tedarik tecrübesi, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği ürünleri, uluslararası koşul ve standartlarda tedarik etmektedir. Güvenilir ve güçlü finansal yapısı ile ülkemizin önde gelen firmalarının tercihi olmaya devam etmektedir.

img_Nisa Gözener

Nisa Gözener
Ticaret ve Portfolyo Müdürü

Nisa.Goezener@omv.com
0 212 329 10 30           
0 530 422 11 99

img_Mustafa_Kayansalcık_tr

Mustafa Kayansalçık
Portfolyo ve Ticaret Kıdemli Uzmanı 

mustafa.kayansalcik@omv.com
0 212 329 10 32
0 530 422 11 99