OMV Internet sitesi
Yakın

Oteller ve Turizm

img_Hotels_and_tourism

Türkiye, bölgede çevre ülkelerin ilgi odağı olan bir turizm merkezidir. Türkiye'de yaz turizminin yanı sıra kış ve doğa turizmi de gelişmektedir. OMV Enerji en başından bu yana turizm sektörüne , yaygın LNG iletim ağı ve yüksek teknoloji ile donatılmış ekipmanları sayesinde sektöre özgü çözümler sunmaktadır.

OMV Enerji ülke genelinde boru hattının ulaşmadığı yerlerde kurulu olan turizm tesislerinde ve otellerde ısınma, sıcak su eldesi, mutfak, çamaşırhane gibi dahili kullanım noktalarında enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Otellerin  tüketim profilleri, sezonsallığı, lokasyonuna göre özel teknik çözümler üretilmektedir. Tek tip tank yerleşimi kapsamında operasyonel mükemmelliği hedefleyen OMV Enerji, esnek çözümler ile müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, tanklarını daha yüksek hacimli tanklarla kolayca değiştirebilmektedir.


Nasıl OMV Müşterisi Olunur?

img_Industrial_Customers_LNG_02

Siz de LNG ile ilgili detaylı bilgi almak ve doğal gazın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bize omvlng@omv.com adresinden mail yolu ile ulaşabilir veya arzu ederseniz aşağıdaki Özel Müşterilerden sorumlu Müdürlerimizle direkt olarak irtibata geçebilirsiniz.

Cem_KAYA

Cem Kaya
LNG Ürün Müdürü

cem.kaya@omv.com
0 212 329 10 21
0 530 232 82 55

Alisan_RECBER

Alişan Reçber​
Özel Müşteriler Müdürü

alisan.recber@omv.com
0 530 954 68 48