OMV Internet sitesi
Yakın

Elektrik Çözümleri

Enerji sektörünün her alanında 60 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olan OMV; 2005 yılından bu yana Türkiye enerji sektöründe, sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ve doğal gaz ürünleriyle faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Doğal gazdan sonra ürün gamına elektriği de ekleyen OMV, 2012 yılında büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal işletmelere elektrik tedarikine başlamıştır. Global bilgi birikimi ile sektör tecrübesini ve tüketici ihtiyaçlarını her zaman temel alarak geliştirdiği çözümlerle OMV, elektrik tedarikinde Türkiye’nin önemli sektör oyuncularından biri konumundadır.

Elektrik ticaretinin yanı sıra tüm hizmetlerini sürekli geliştirmek için çalışan OMV, hem OTC sözleşmeleri hem de dengeden sorumlu grup ve portföy yönetim hizmetleri ile ürün gamını düzenli olarak genişletmeyi ve dijital platformlara taşıyarak öncü olmayı hedeflemektedir.
 

img_elektrik

OMV; müşteri odaklı yaklaşımı, sektör tecrübesi ve insan kaynağının yetkinliği ile “Enerji Çözüm Ortağı” olarak her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır.