Contact
OMV Internet sitesi
tr en
OMV Internet sitesi
OMV Gas Websites
Uluslararası www.omv-gas.com Austria www.omv-gas.at Belgium www.omv-gas.be Germany www.omv-gas.de Hungary www.omv-gas.hu Netherlands www.omv-gas.nl
OMV Petrom Websites
OMV Petrom www.omvpetrom.com Buğdan www.petrom.md Romanya www.petrom.ro
OMV Websites
OMV Group www.omv.com Avusturya www.omv.at Bulgaristan www.omv.bg Çek Cumhuriyeti www.omv.cz Almanya www.omv.de Macaristan www.omv.hu Norveç www.omv.no Yeni Zelanda www.omv.nz Romanya www.omv.ro Sırbistan www.omv.rs Rusya www.omv.ru Slovenya www.omv.si Slovakya www.omv.sk UAE www.omv.ae Tunus www.omv.tn
Borealis Websites
Borealis www.borealisgroup.com
Yakın

Elektrik Çözümleri

Enerji sektörünün her alanında 60 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olan OMV; 2005 yılından bu yana Türkiye enerji sektöründe, sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ve doğal gaz ürünleriyle faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Doğal gazdan sonra ürün gamına elektriği de ekleyen OMV, 2012 yılında büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal işletmelere elektrik tedarikine başlamıştır. Global bilgi birikimi ile sektör tecrübesini ve tüketici ihtiyaçlarını her zaman temel alarak geliştirdiği çözümlerle OMV, elektrik tedarikinde Türkiye’nin önemli sektör oyuncularından biri konumundadır.

Elektrik ticaretinin yanı sıra tüm hizmetlerini sürekli geliştirmek için çalışan OMV, hem OTC sözleşmeleri hem de dengeden sorumlu grup ve portföy yönetim hizmetleri ile ürün gamını düzenli olarak genişletmeyi ve dijital platformlara taşıyarak öncü olmayı hedeflemektedir.
 

OMV; müşteri odaklı yaklaşımı, sektör tecrübesi ve insan kaynağının yetkinliği ile “Enerji Çözüm Ortağı” olarak her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır.